Daniel Kubicz

"Poczucie piękna to coś, co drzemie w nas wszystkich. Wierzę, że klienci czują to za każdym razem, gdy odwiedzają Kubicz Place Hair&Beauty."

Daniel Kubicz

BIO

Fryzjerstwo to jego pasja i sposób na życie. W salonie Kubicz Place Hair&Beauty w klimatycznej kamienicy na ul. Białobrzeskiej w Warszawie razem z zespołem stworzył kreatywne miejsce, które wyróżnia swobodna atmosfera oraz indywidualne, pełne inspiracji podejście do każdego klienta. Stylistę fryzur wyróżnia strzyżenie klientów tyłem do lustra. Ten autorski pomysł pozwala na wykreowanie fryzur opartych na rozmowie między fryzjerem a klientką. Kreatywne wizje w połączeniu z oczekiwaniami gości dają zaskakujące efekty! Na swoim koncie ma współpracę m.in. ze stacją TVN podczas produkcji programów Dzień Dobry TVN i Dom Marzeń oraz przy produkcji show Idol i I edycji Tańca z Gwiazdami. Stale doskonali umiejętności. Odbył m.in. szkolenia H3 marki L’oreal i posiada certyfikat It Looks, gdzie przygotowywał kolekcję jesienną. Prowadził również szkolenia dla L’oreal, przekazując swoją wiedzę młodym adeptom sztuki fryzjerskiej. Jest laureatem konkursu Couture Styling Vision of Style II organizowany przez markę Kerastase.


Droga do KUBICZPLACE

Przygodę z fryzjerstwem rozpoczął jako 13-latek – strzygąc kolegów z osiedla. Podczas pierwszego kursu u Laurenta poznał tajniki profesjonalnego strzyżenia, koloryzacji i modnej wówczas trwałej. Następnie rozpoczął staż u Leszka Czajki, a rok później asystował fryzjerowi podczas wielu sesji fotograficznych i na planach filmowych. Po ukończeniu stażu kontynuował przygodę z nożyczkami w salonie Empire. Doskonalił technikę, współpracując jednocześnie z agencjami modelek i aktorami reklamowymi podczas kręcenia spotów. Później otworzył pierwszą pracownię fryzjerską przy ul. Białobrzeskiej, a gdy stałych klientów zaczęło przybywać, zmienił miejsce salonu na większe. Ze znajomym fotografem Alanem Kurtzem otworzył pracownię przy ul. Złotej. Wyjątkowa, inspirująca i przyjacielska atmosfera, szybko zjednały im nowych fanów. Zwiększająca się liczba stałych klientów i zatrudnienie asystentów sprawiły, że potrzebowali większego lokum. W nowym salonie przy ul. Grójeckiej rozwijali działalność przez 6 lat. Dziś Kubicz Place odnalazło swoje miejsce na ziemi. W przestrzennej, klimatycznej kamienicy przy ul. Białobrzeskiej 32 powstał salon, w którym Daniel Kubicz z zespołem kompleksowo dba o piękno swoich gości.